Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

WSKAZÓWKI DLA AUTORÓW

Uprzejmie informujemy, że publikacja artykułów na łamach kwartalnika Polish Journal of Commodity Science od roku 2018 będzie płatna:

- dla Członków Polskiego Towarzystwa Towaroznawczego i Członków Komisji Nauk Towaroznawczych – Nauk o Jakości przy Oddziale Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu: 300 PLN (za publikację),
- dla pozostałych Autorów: 400 PLN (100 € za publikację).

W kwartalniku Towaroznawcze Problemy Jakości publikowane są oryginalne przeglądowe prace z zakresu:

- towaroznawstwa przemysłowego
- towaroznawstwa spożywczego
- towaroznawstwa kosmetyków i produktów chemii gospodarczej
- towaroznawstwa opakowań
- zarzadzania jakością
- materiałoznawstwa surowców
- kształtowania jakości wyrobów
- aspektów ekologicznego oddziaływania produkt-opakowanie-środowisko

Artykułami mogą być prace naukowo-badawcze i przeglądowe inspirujace nowe kierunki badań o objetości 5-15 stron oraz komunikaty dotyczące realizowanych prac badawczych, doktorskich i habilitacyjnych o objetości nie przekraczającej 3 stron. Przewidywane są także sprawozdania z działalnosci Polskiego Towarzystwa Towaroznawczego, Komisji Nauk Towaroznawczych, Nauk o Jakości PAN, listy od wydawcy. 

Publikacja w języku angielskim powinna zawierać również tytuł, afiliacje, słowa kluczowe, streszczenie (maksymalnie 1 strona), tytuły tabel, podpisy pod rysunkami również w języku polskim.

Schemat publikacji.

Tytuł artykulu, nazwiska Autorów oraz streszczenie zostaną przedstawione na stronie internetowej. Artykuły bedą recenzowane, a następnie zatwierdzane przez Komitet Naukowy. Załaczajac artykuł do druku, Autor deklaruje, ze jego treść nie była wcześniej publikowana.

Skladajac artykul do czasopisma Autor jednoczesnie deklaruje, ze posiada pelne prawa autorskie do zawartych tresci i wynik?w badan.

Oświadczenie Autora

Dodatkowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz tel.: (48) 361 75 39

Artykuły prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje